logo
м.київ, вулиця Васильківська, будинок 30д
Відділ комерційної нерухомості: 044 592 73 17
office.zcg@ukr.net Відділ маркетингу: marketing@zim-capital.com Відділ постачання: o.popovych@zim.kiev.ua

«ZIM Capital Group» – девелоперська компанія повного циклу

logo--2Компанія ZIM Capital Group здійснює свою діяльність з січня 2014 року як девелоперська компанія повного циклу в області проектування і будівництва. Стратегія розвитку компанії ZIM Capital Group побудована за принципом гнучкого реагування на вимоги конкурентного середовища Київського ринку будівельних послуг. Компанія ZIM Capital Group має в розпорядженні усі необхідні ліцензії, що дозволяють їй виконувати функції генерального підрядника, забудовника і генерального проектувальника в області будівництва, а також подальше обслуговування житлових комплексів.

Основними пріоритетами компанії є гарантовані якість, надійність і терміни. Практика і професійний досвід у сфері будівництва довговічного та надійного житла дозволяють компанії з гордістю втілювати найсміливіші і масштабні ідеї в життя в короткі терміни. Сприятливим ґрунтом для інвестування є високі темпи будівництва. Залежно від складності проекту, час від проектування до заселення – 6-8 місяців, що дозволяє збільшувати вкладені кошти, забезпечуючи впевненість в сьогоденні і майбутньому.

Головний принцип нашої роботи – безкомпромісний підхід до якості об’єктів, що зводяться. У будівництві ми використовуємо тільки кращі рішення, доступні на даний момент, – починаючи з етапу проектування, і закінчуючи благоустроєм території. Висока якість будівництва досягається завдяки використанню сучасних будівельних матеріалів і технологій, а також завдяки застосуванню процедур контролю на усіх етапах будівництва.

У компанії ZIM Capital Group зібрана команда провідних фахівців будівельної галузі. Згуртованість колективу, відповідальний підхід до якості та реалізації поставлених завдань – це одні з переваг нашої компанії. Навички роботи наших фахівців були придбані на будівельних майданчиках європейських країн. Був отриманий значний досвід роботи з європейськими технологіями і матеріалами провідних виробників у відповідності з міжнародними технічними вимогами і стандартами, в наслідок чого були отримані сертифікати європейського зразка.

Місія нашої компанії – якісне поліпшення умов для життя людей : ми зводимо не лише комфортнi житлові і соціальні об’єкти, але і облаштовуємо територію навколо них, прокладаємо комунікації, будуємо дороги.

За час існування компанії ZIM Capital Group на будівельному ринку, було побудовано більше 50 тисяч квадратних метрів будівель і такі реалізовані проекти високої якості як ЖК SkyLand, ЖК SkyLand2, комплекс танухаусiв SunLife і ЖК PаrkLand.

Спираючись на матеріально-технічну базу, інвестиції, налагоджені партнерські відносини з провідними постачальниками будівельних матеріалів і устаткування, багаторічний досвід будівництва, мета компанії – зайняти провідні позиції в будівельній галузі України.

zim group video

Послуги

Інжинірінговий центр
детальніше
Девелопмент
детальніше
Будівельні роботи
детальніше
Експлуатаційне управління
детальніше
Інформаційно – комп’ютерні послуги
детальніше
Управління нерухомістю
детальніше
Охоронна компанiя ТОВ «ZIM Security»
детальніше

Новини

thumbnail-news переглянути
З 1 КВІТНЯ В PARADISE AVENUE ВИРОСТЕ ЦІНА!
thumbnail-news переглянути
СЕРТИФІКАТ ПРО ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ 1-ГО І 2-ГО БУДИНКІВ – ОТРИМАНО!
thumbnail-news переглянути
ZIM Group вітає всіх жінок із 8 березня!
thumbnail-news переглянути
Приємні знижки на квартири в ЖК Клубний

Контакти

м.Київ,  вулиця Васильківська, будинок 30Д

office.zcg@ukr.net відділ маркетингу: marketing@zim-capital.com
відділ постачання: o.popovych@zim.kiev.ua

Відділ комерційної нерухомості: 044 592 73 17

Наведена на сайті інформація не є офіційною пропозицією (офертою) та є орієнтовною, тобто такою, що відображає плани забудовника та може бути змінена забудовником у будь-який момент без будь-якого попереднього повідомлення (погодження), а тому не може розцінюватися, як зобов’язання забудовника.