logo
м.київ, провулок охтирський, будинок 7, корпус 3, офіс 3-101
office.zcg@ukr.net Відділ маркетингу: marketing@zim-capital.com Відділ постачання: o.popovych@zim.kiev.ua

Фестиваль спорту

укр

СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ ВОДОГОНУ

Веселою та бадьорою видалася неділя  для мешканців селища Водогін, де за підтримки компанії ZIM Capital Group відбувся справжній фестиваль спорту.  Знаходьте свої фотографії на сторінці ЖК Forest Park: https://www.facebook.com/pg/ForestParkKyiv/photos/?tab=album&album_id=2481029322124945

Важливо, що до свята долучились не тільки діти, а й дорослі. Тож, майже в родинному колі всі охочі  опановували  та вдосконалювали навички гри в бадбінтон, петанк, флорбол, фрісбі та мали змогу постріляти з лука.

Об’єднані прихильністю  до активного відпочинку, присутні із неабияким задоволенням тренувались, змагались та вболівали, насолоджуючись корисним дозвіллям на свіжому повітрі.

«Метою цього заходу є не тільки популяризація малознайомих дітям видів спорту та здорового способу  життя, а й підвищення рівня колективного спілкування, виховання ініціативності та цілеспрямованості» – зауважили організатори.

Слід зазначити, що такі  спортивні івенти, з яскравою та насиченою програмою, стануть традиційними і проходитимуть на території всіх житлових комплексів компанії-забудовника згідно з розкладом.

18 травня – ЖК «PARK LAND»

19 травня – ЖК «Paradise Avenue»

25 травня – ЖК «FOREST PARK»

26 травня – ЖК «PARK LAND»

Долучайтесь! Разом ми будуємо спортивне майбутнє!