logo
м.київ, вулиця Васильківська, будинок 30д
Відділ комерційної нерухомості: 044 592 73 17
office.zcg@ukr.net Відділ маркетингу: marketing@zim-capital.com Відділ постачання: o.popovych@zim.kiev.ua

В парадайзі починаються підписання актів прийому квартир у будинку №3

укр приглашаем Вас на подписание актов приёма передачи

В парадайзі починаються підписання актів прийому квартир у будинку №3! Щоб ви не розгубилися у цей приємний емоційний момент та не забули все перевірити, ми підготували для вас чекліст, за яким варто оцінити наявність та відповідність нормам наступних пунктів:

1. Встановлення протипожежних вхідних дверей, наявність та цілісність замків.

2. Встановлення п’ятикамерних металопластикових вікон з двокамерним склопакетом. Зверніть увагу на роботу фурнітури та режими відкривання фрамуги вікон.

3. Штукатурка стін гіпсовими сумішами.

4. Покриття підлоги цементно-піщаною стяжкою.

5. Система каналізації (санвузол — труба 100 мм, кухня — труба 40 мм), водо- та електропостачання (у квартиру має бути підведений монолітний кабель 3х10 потужністю 10 кВТ).

6. Лічильники (холодної та гарячої води, електрики). 7. Металеві радіатори та їхні регулятори. Телефонуйте і записуйтесь на підписання: менеджер післяпроджаного сервісу Олександр 067 674 05 85.

Наведена на сайті інформація не є офіційною пропозицією (офертою) та є орієнтовною, тобто такою, що відображає плани забудовника та може бути змінена забудовником у будь-який момент без будь-якого попереднього повідомлення (погодження), а тому не може розцінюватися, як зобов’язання забудовника.