logo
м.київ, вулиця Васильківська, будинок 30д
Відділ комерційної нерухомості: 044 592 73 17
office.zcg@ukr.net Відділ маркетингу: marketing@zim-capital.com Відділ постачання: o.popovych@zim.kiev.ua

Фестиваль спорту в Forest Park 12 травня

Веселою та бадьорою видалася неділя  для мешканців селища Водогін, де за підтримки компанії ZIM Group відбувся справжній фестиваль спорту.  Знаходьте свої фотографії на сторінці ЖК Forest Park у Facebook:

укр
Важливо, що до свята долучились не тільки діти, а й дорослі. Тож, майже в родинному колі всі охочі  опановували  та вдосконалювали навички гри в бадбінтон, петанк, флорбол, фрісбі та мали змогу постріляти з лука.

Об’єднані прихильністю  до активного відпочинку, присутні із неабияким задоволенням тренувались, змагались та вболівали, насолоджуючись корисним дозвіллям на свіжому повітрі.

«Метою цього заходу є не тільки популяризація малознайомих дітям видів спорту та здорового способу  життя, а й підвищення рівня колективного спілкування, виховання ініціативності та цілеспрямованості» – зауважили організатори.

04

Слід зазначити, що такі  спортивні івенти, з яскравою та насиченою програмою, стануть традиційними і проходитимуть на території всіх житлових комплексів компанії-забудовника згідно з розкладом.

18 травня – ЖК «PARK LAND»

25 травня – ЖК «Paradise Avenue»

26 травня – ЖК «PARK LAND»

Долучайтесь! Разом ми будуємо спортивне майбутнє!

Наведена на сайті інформація не є офіційною пропозицією (офертою) та є орієнтовною, тобто такою, що відображає плани забудовника та може бути змінена забудовником у будь-який момент без будь-якого попереднього повідомлення (погодження), а тому не може розцінюватися, як зобов’язання забудовника.