logo
м.київ, вулиця Васильківська, будинок 30д
Відділ комерційної нерухомості: 044 592 73 17
office.zcg@ukr.net Відділ маркетингу: marketing@zim-capital.com Відділ постачання: o.popovych@zim.kiev.ua

Спортивний ««рaradise» Крюківщини

15545-2

Що може бути кращим за активний відпочинок? Авжеж, спортивне дозвілля на свіжому повітрі передмістя! І чудовим доказом тому є спортивні івенти, які, за підтримки  компанії ZIM Capital Group, вже другий рік поспіль проводяться в с.Крюківщина.

Цієї суботи біля відділу  продажу ЖК «Paradise Avenue» знов вирувало життя – і діти, і дорослі розважалися досхочу:  хтось намагався поцілити з лука в мішень, зловити літаючий диск, забити ключкою м’яч у ворота суперника, інші каталися на роликах, грали в петанк, бадмінтон та долали смугу перешкод. І все це в супроводі щасливого сміху малечі та вдоволених посмішок батьків.

Зазначені заходи популяризують здоровий спосіб життя, вчать дітей навичкам колективного спілкування та загартовують і дуже приємно, що до таких комплексних тренувань щоразу долучається все більше охочих.

Все було круто! Все було «рaradise»!

Знаходьте свої фотографії на сторінці у Facebook

Попередні події

Наведена на сайті інформація не є офіційною пропозицією (офертою) та є орієнтовною, тобто такою, що відображає плани забудовника та може бути змінена забудовником у будь-який момент без будь-якого попереднього повідомлення (погодження), а тому не може розцінюватися, як зобов’язання забудовника.